Haber

Tepebaşı Belediyesi Egzersiz Programlarıyla Eskişehirlileri Sporla Buluşturuyor

Tepebaşı Belediyesi tarafından ilçenin farklı noktalarında düzenlenen eğitim programları, Eskişehirlileri açık havada sporla buluşturuyor.

Tepebaşı Belediyesi’nin kent halkını sporla sağlıklı bir ortamda buluşturmak için düzenlediği etkinlikler devam ediyor.

Bu kapsamda açık havada gerçekleştirilen sabah tatbikatları vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleştiriliyor. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Pazar günleri gerçekleştirilen antrenman programları, uzman spor eğitmenleri eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Sabah eğitimleri Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri saat 09.00’da Batıkent Mahallesi M. Abdülcemil Kırmızıoğlu Parkı’nda, Salı ve Perşembe günleri saat 09.00’da Şeker Park ve Kumlubel’de, Pazar günleri Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda yapılmaktadır. Özdilek Ormanlık Alanı’nda 09.50’de ve 11.15’te başlıyor.

Yoga eğitimleri devam ediyor

Uzman eğitmenler gözetiminde gerçekleştirilen yetişkin yogası eğitimleri ise haftada bir olmak üzere iki farklı noktada gerçekleştiriliyor.

Vücut esnekliğini ve dengesini artırmasının yanı sıra stres ve nefes almaya da katkı sağlamasıyla bilinen yoga eğitimleri cumartesi günleri 09.50-10.50 saatleri arasında Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda, 11.15-12.15 saatleri arasında Özdilek Ormanı’nda gerçekleştiriliyor.

Egzersiz programlarına katılmak isteyen vatandaşların yanlarında havlu, su ve mat getirmeleri gerekmektedir. Eğitim programları hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar 0 (222) 324 25 22 numaralı telefonu arayarak yetkililere ulaşabilirler.

malazgirtajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu