Haber

Kayseri Talas’ta istişare toplantısı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri ilçe ziyaretleri kapsamında Talas ilçesine giden Önder Büyükkılıç, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ile birlikte 2023 yılı yatırım değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Talaslıların bu süreçte birlik, beraberlik ve dayanışma içinde davrandıklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ilçelerde hem ‘geçmiş olsun’ ziyaretleri hem de 2023 yatırımlarını değerlendirmek için toplantılar düzenlediklerini belirtti.

Bu yıl ilçede yapılacak çalışmaları değerlendirmek üzere Talas Belediye Başkanı Yalçın ile yatırım istişare toplantısı düzenleyen Büyükkılıç, “Talas Belediye Başkanımız Mustafa Yalçın’ı ziyaret ederek, ilçede yapmış olduğumuz çalışmalarla ilgili istişare toplantısı gerçekleştirdik. bizim mahalle.”

Başkan Büyükkılıç, 16 ilçe belediye başkanıyla el ele vererek, sarsıntı bölgesindeki yaraları sarmaya ve hizmetlerine devam edeceklerini söyledi.

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Büyükkılıç’a deprem bölgesinde yaptığı takviye ve yardımlardan dolayı teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Büyükkılıç’a Talas ziyaretinde Genel Sekreter Yardımcısı Hamdi Elcuman eşlik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu